Použití nejmodernější technologie

K ošetření našich pacientů používáme ty nejmodernější přístroje, a to jak pro vlastní ošetření, tak pro diagnostiku, která je nezbytným předpokladem efektivní a správné léčby. Všechny tyto přístroje máme doslova po ruce, takže se naši pacienti nemusí zdržovat návštěvou jiného pracoviště.

 • i-cat

  i-cat – stomatologický 3D-CT přístroj, schopný trojrozměrných rekonstrukcí obličejových částí. Je úžasným přínosem v implantologii, při plánování ortodontické terapie a také v endodoncii při minimální dávce rentgenového záření, která odpovídá cestě letadlem. Tím se liší od obvyklých CT přístrojů v nemocnicích. Pomocí přístroje i-cat jsme schopni přesně určit polohu důležitých anatomických struktur (nervů, čelistních dutin) a tyto informace pak využívat v následné terapii.

 • operační mikroskop

  operační mikroskop – k ošetření zubů se snažíme přistupovat s detailní precizností , a k tomu nám pomáhá operační mikroskop. Díky němu jsme schopni ošetřit například i ty kořenové kanálky, které jsou běžnému oku neviditelné, a zvýšit tak radikálně pravděpodobnost úspěchu celé této léčby. Kromě léčby kořenových kanálků (endodoncie) je dobrým pomocníkem v protetice a při ošetřování zubů výplněmi.

 • VELscope

  VELscope – našim pacientům můžeme nabídnout i vyšetření jedinečným fluorescenčním přístrojem, který nám dává šanci zachytit na sliznici v dutině ústní rakovinné změny ještě v době, kdy se dají snadněji léčit. Výskyt těchto změn na ústní sliznici je pro zajímavost až dvojnásobný v porovnání s rakovinnými změnami na sliznici děložního krčku. Vyšetření tímto přístrojem je absolutně bezbolestné a netrvá déle než 10 minut.

 • stomatologická souprava A-dec 500

  stomatologická souprava A-dec 500 – protože chceme pro naše pacienty to nejlepší, zvolili jsme “mercedes mezi zubními soupravami”, kombinující vynikající pohodlí pro pacienta s ergonomickým a snadným přístupem k práci lékaře.

 • intraorální kamera VISTA PROOF

  intraorální kamera VISTA PROOF – unikátní přístroj pro komunikaci s našimi pacienty. Nejenže umí detailně přenést na monitor to, co potřebujeme v ústech pacientovi ukázat, umí však i doslova rozsvítit zubní kaz pomocí fluorescence.

 • apexlokátor

  apexlokátor – při ošetření kořenových kanálků (endodoncii) dostáváme s tímto přístrojem možnost měřit délku každého z kanálků na desetiny milimetrů přesně, aniž bychom zhotovili jediný RTG-snímek. Tato metoda, založená na měření elektrického odporu tkání je podle klinických studií dokonce přesnější než pouhé RTG-snímky.

 • airflow, Newtron

  airflow, Newtron – k odstranění pigmentací na povrchu zubu, stejně tak jako zubního kamene, používáme při dentální hygieně přístroje založené na ultrazvukovém kmitání, nebo na silném proudu vzduchu, vody a jemného prášku. Pocit z takto očištěných zubů je jedinečný.

 • RTG přístroje

  RTG přístroje – správná a spolehlivá diagnostika je základem úspěchu. Diagnostika všech zubních kazů bez rentgenových snímků není podle našeho názoru možná, proto je naše klinika vybavena moderními digitálními systémy, které výrazně redukují dávku rentgenového záření (oproti filmovým snímkům) a svou kvalitou přinášejí i více informací.